Staf Pentadbiran KOR SISPA | KOLEJ CANSELOR
» KOR SISPA UPM » MANAGEMENT » Staf Pentadbiran KOR SISPA

Staf Pentadbiran KOR SISPA

 

KOMANDAN

YBhg. PPJ Kehormat (PA) Prof. Dato' Dr. Zulkifli Idrus

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam            Universiti Putra Malaysia                    zulidrus@upm.edu.my

 

 

TIMBALAN KOMANDAN

Kol. Bersekutu (PA) Prof. Madya Dr. Mohd Zaki Hamzah

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam            Universiti Putra Malaysia                      mdzaki@upm.edu.my

 

 

AJUTAN

Mejar Bersekutu (PA) Sharudin Sahrani

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam          Universiti Putra Malaysia                  s_sahrani@upm.edu.my

 

 

PENTADBIRAN

Kapt . Bersekutu (PA) Hanis JOhari

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam          Universiti Putra Malaysia                        hans@upm.edu.my

 

Pn. Noorlida Kamruddin

Pembantu Tadbir (PTPO)

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam          Universiti Putra Malaysia                noorlida_k@upm.edu.my

 

 

QUALITY ASSURANCE

Lt. Kol. Bersekutu (PA) Prof. Dr. Zainal Abidin Talib

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam              Universiti Putra Malaysia                          zainalat@upm.edu.my

 

 Lt. Kol. Bersekutu (PA) Rosdi Wah

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam          Universiti Putra Malaysia                      rosdiw@upm.edu.my

   

AKADEMIK

Lt. Kol. Bersekutu (PA) Dr. Omrah Hassan @ Hussin

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam          Universiti Putra Malaysia                        omrah@upm.edu.my

 

Lt. Kol. Bersekutu (PA) Suhana Md. Chairi

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam          Universiti Putra Malaysia                      suhana@upm.edu.my

   

LATIHAN

Lt. Kol. Bersekutu (PA) Prof. Dr. Zaid Ahmad

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam                      Universiti Putra Malaysia                                  zaid_a@upm.edu.my

  Mejar Bersekutu (PA) Noor Mohamed Shakil Hameed

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam                      Universiti Putra Malaysia                              nmohd77@upm.edu.my

 

Kapt. Bersekutu (PA) Rizal Razak

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam                      Universiti Putra Malaysia                                rizalr@upm.edu.my

 

LOGISTIK

Lt. Kol. Bersekutu (PA) Prof. Madya Dr. Mohamad Azani Alias

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam                      Universiti Putra Malaysia                                azani@upm.edu.my

   Kapt. Bersekutu (PA) Abdul Razif Abd Razak

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam                      Universiti Putra Malaysia                                arar@upm.edu.my

  Kapt. Bersekutu (PA) Mohd Khairul Jusoh @ Yusof

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam                      Universiti Putra Malaysia                              m_khairul@upm.edu.my

  Kapt. Bersekutu (PA) Mokhtar Dahari

Pasukan SISWA Angkatan Pertahanan Awam                      Universiti Putra Malaysia                              mdahari@upm.edu.my

Updated:: 23/01/2020 [nani_mohd]

MEDIA SHARING

KOLEJ CANSELOR
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603- 9769 7507/7501
+603- 9769 7369
C1601116707