Administration Staf | KOLEJ CANSELOR
» ABOUT US » ADMINISTRATION AND MANAGEMENT » Administration Staf

Administration Staf

 PENGETUA 

 


 Prof. Madya Dr. Amini Amir bin Abdullah
 Pengetua, Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia
 +603- 9769 7366   amini@upm.edu.my

 PROFESOR MADYA
 Jabatan Pengajian Kenegaraan dan Ketamadunan
 Fakulti Ekologi manusia
 Universiti Putra Malaysia

 
 PEGAWAI TADBIR

 PENTADBIRAN DAN KEWANGAN

 En. Mohd. Khairul Bin Jusoh@Yusof
 Pegawai Tadbir
 Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia
 +603 -9769 7367   m_khairul@upm.edu.my 

 
 PEMBANTU TADBIR (PENGKERANIAN DAN OPERASI)

 Pn. Fuziah Binti Ramayah
 Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
 Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia
 +603- 9769 7409   fuziah@upm.edu.my 

 Pn. Wahidah Binti Abdul Wahab
 Pembantu Tadbir (P/O) Kanan
 Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia
 +603- 9769 7377   wahidah_upm@upm.edu.my 

 Pn. Khairnani Binti Mohamad
 Pembantu Tadbir (P/O)
 Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia
 +603- 9769 7501   nani_mohd@upm.edu.my 
 
 PEMBANTU KEMAHIRAN

 En. Mohammad Za’im Bin Hj. Abdul Hamid
 Pembantu Kemahiran
 Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia
 +603- 9769 7505   zaim_hamid@upm.edu.my 

 En. Amin Hiszeri Bin Mohd. Noor
 
Pembantu Kemahiran
 Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia
 +603- 9769 7505   haszeri@upm.edu.my 

 
 PEMBANTU OPERASI
 

 Pn. Rohani Binti Ghazali
 Pembantu Operasi
 Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia
 +603- 9769 7505   rohanigz@upm.edu.my 

 En. Shahrul Nizam Bin Rasudin
 Pembantu Operasi
 Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia 
 +603- 9769 7505   nizam_rasudin@upm.edu.my 

 
 PEMBANTU AWAM

 Pn. Yusliza  Binti Yunus
 Pembantu Awam
 Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia
 +603- 9769 7507   yusliza@upm.edu.my 

 En. Mohd Akhyar Bin Othman
 Pembantu Awam
 Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia
 +603- 9769 7505   akhyar@upm.edu.my 

 

 

 Pn. Zatil Aqma Binti Roselan
 Pembantu Awam
 Kolej Canselor
 Universiti Putra Malaysia
 +603- 9769 7505   zatil@upm.edu.my 

Updated:: 06/08/2020 [nani_mohd]

MEDIA SHARING

KOLEJ CANSELOR
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
+603- 9769 7507/7501
+603- 9769 7369
C1601122512